Pomozte nám zvětšit klubovnu!

Milí rodiče,

jelikož nám oddíl stále utěšeně roste a dětí přibývá, začíná nám být naše klubovna malá. Na začátku září se nám již podařilo zvětšit přízemní prostor pro schůzky o sklad, nicméně věci ze skladu není kam dát (dočasně se nachází u Hovorků v garáži). Chceme proto zvýšit klubovně střechu, aby nám tam vznikl podkrovní úložný prostor. Máme na celou akci již hotový projekt, sehnané řemeslníky a zbývá jediné – sehnat peníze.

Získali jsme už dar od města Hejnice 45 tisíc, nějaké peníze máme připravené z úspor oddílu, ale stále nám chybí 110 tisíc korun. Proto bychom rádi oslovili i vás – rodiče, jestli byste nám na zvětšení klubovny přispěli. Případně pokud víte o příbuzných, firmách, zaměstnavatelích apod., kteří by chtěli náš projekt podpořit, tak se za nás u nich, prosím, přimluvte.

Přispívat můžete na stránkách Darujme.cz pod tímto odkazem: https://www.darujme.cz/projekt/1204542

Skautská nadace Jaroslava Foglara, která zaštiťuje naši sbírku, přispěje navíc ke každé darované koruně padesátníkem.
Předem moc děkujeme za všechny příspěvky i za případné šíření naší sbírky.

Za skautský oddíl Iserín

Jiří Hovorka – Ferda