Obnovení činnosti s určitými pravidly

Vážení rodiče,

rádi bychom od 25. května obnovili skautské schůzky. Ty by se konaly v obvyklých dnech a časech za určitých podmínek.

Pravidla fungování schůzek:

1) Před první schůzkou je nutné odevzdat čestné prohlášení, které přikládáme k této zprávě (na tento dokument uveďte datum první schůzky).

2) Budeme se snažit mít schůzky venku, mimo klubovnu (do ní bychom se uchýlili pouze v nepřízni počasí). Proto volte vhodný oděv dle počasí.

3) Každé dítě by mělo mít při příchodu na sobě roušku.

4) Každý účastník u sebe musí mít sáček na uložení roušky.

5) Kdykoliv je to možné, udržovat rozestupy 2 metry.

6) Neprodleně při příchodu ke klubovně použít dezinfekci.

7) Při sejmutí roušky ji každý účastník uloží do sáčku.

8) Pokud zákonný zástupce u dítěte rozpozná projevy nemoci COVID 19, na schůzku jej nepošle.

9) Na schůzky by mělo dítě chodit, pokud možno, přesně ve stanovený čas.

10) Po schůzce děti odchází neprodleně domů.

Prosíme Vás o vyjádření, zda byste své děti na schůzky za těchto podmínek poslali. Je možné, že v následujících dnech dojde k jejich úpravě, pak bychom se i my podle nich zařídili (o případných změnách bychom vás informovali mailem).

Co se týče tábora. Prozatím to vypadá, že tábory budou povoleny. Proto s ním počítáme i my. Jen potřebujeme vědět, kolik dětí má zájem se ho zúčastnit. Tábor by se měl konat od 1. – 8. 8. 2020 u Rokytnice v Orlických horách. Doufáme, že v následujících dnech budou upřesněny podmínky organizování táborů, abychom i my věděli, co máme všechno zajistit a co si pod pojmem zajištění zvýšených hygienických podmínek představit.

Prosíme, odpovězte nám na tyto dvě otázky:

1. Bude se má dcera/syn účastnit skautských schůzek?

2. Mám zájem, aby se má dcera/můj syn zúčastnil/la skautského tábora?

Své vyjádření zašlete do čtvrtka 21. 5. 2020 na e-mail: hovorka.jir@seznam.cz (prosím uveďte jméno dítěte pro naši lepší orientaci).

Předem moc děkujeme. S přáním poklidných dnů

Jiří Hovorka
(vedoucí 19. oddílu Iserín)