Tábor a výprava

Vážení rodiče,

chtěli jsme Vás informovat, že se červnová závěrečná výprava neuskuteční. Stále platí určité podmínky, které nám zabraňují si výpravu řádně „užít“.
Poslední skautské schůzky se uskuteční v týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020.

Tábor

Pro ty, kteří pojedou, platí termín 1. 8.- 8. 8. 2020. Doprava bude z časových a „protikovidových“ důvodů zajištěna autobusem (autodoprava Ouhrabka). Na její financování budou využity dotace města Hejnice.

Předpokládaná cena tábora bude 1 600 Kč.

Údaje k platbě, bezinfekčnost, formulář k potvrzení o způsobilosti k zotavovacím akcím a další potřebné formuláře a informace budou zaslány během příštího týdne.

Samozřejmě stále platí, že pokud by došlo opět k zákazu pořádání skautských táborů v důsledku nařízení z „vyšších míst“, tak by se tábor nekonal a vracela by se pouze neutracená část poplatku (některé potraviny a věci na program je nutné zakoupit dříve).

Děkujeme za pochopení.
Jiří Hovorka (Ferda) – vedoucí oddílu Iserín