Květnová výprava (20. – 22.)

Pavouci + Tygři

POZOR ZMĚNA !

Vzhledem k malému počtu přihlášených kluků uděláme o víkendu pouze jednodenní výpravu v sobotu.

Sraz:
21. 5. v 8:20 na autobusovém nádraží v Hejnicích

21. 5. v 15:13 na autobusové nádraží do Hejnic

40 Kč na autobus (do Nového Města a zpět) nebo IDOL kartu

S sebou:
zápisník, tužku, oblečení dle počasí a dobré boty, skautský šátek na krk, svačinu, pití, pláštěnku, čelovku.

Výprava do Tatobit

Sraz:
20. 5. v 15:20 na vlakovém nádraží v Hejnicích

22. 5. v 13:07 na vlakové nádraží do Hejnic

S sebou:
spacák, karimatku, přezůvky, baterku, hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, hřeben, malý ručník), hrnek, lžíci, zápisník, tužku, teplé oblečení a dobré boty, oblečení na spaní, skautský šátek na cestu na krk, kdo má a chce si s sebou vzít, tak i kroj nebo skautské tričko.

S sebou (jídlo):
večeři na pátek a snídani na sobotu ráno.

Všechny věci prosíme zabalit do jednoho batohu, kluci půjdou v neděli při cestě zpět 6 km z Tatobit na nádraží do Rovenska pod Troskami.

Prosím o potvrzení účasti nebo neúčasti vašeho syna do středy 18. 5., vyplňte prosím tento krátký formulář.

Pěkný den, Jan Marbuel Hrnčíř

Lištičky + Včelíci

Výprava do Bělé pod Bezdězem

Sraz
20. 5.  v 15:20 hod na vlakovém nádraží v Hejnicích

22. 5. v 14:07 hod na vlakové nádraží do Hejnic

S sebou:
spacák, karimatku, svačinu na cestu + něco na páteční večeři, přezůvky, baterku, malý batůžek na výlet, oblečení dle počasí, hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, malý ručník, hřeben), zápisník a tužku, oblečení na spaní a na cestu skautský šátek na krk, kdo chce tak skautské tričko, či kroj.

Prosím o potvrzení účasti vaší dcery do úterý 17. 5. 2022

Těšíme se na všechny!